Na rolety Praha se prodávají módní římské rolety a originální zastínění mnoha typů

Společnost Invence.net dodává a montuje rozmanité typy zastínění pro všechny domácnosti. Originální a absolutně funkční stínící prvky jsou doménou mladé, flexibilní firmy, jež sestavuje všechny typy zastínění v moderním i klasickém hávu. Zabezpečení pevné hodnoty, mnohaleté životnosti a zajímavý design jsou známkou kvality námi dodávaných výrobků. Vkusné římské rolety, látkové rolety v moderním duchu, účelné dvojité rolety, rozmanité bateriové rolety a nanorolety, rolety a žaluzie do střešních oken jsou doménou společnosti. invence.net – rolety Praha je hlavním výrobcem a dodavatelem interiérového a exteriérového zastínění po celé České republice a na Slovensku.

Orientujeme se také na  horizontální a vertikální žaluzie, neocenitelné dřevěné žaluzie, epesní garnýže, roztodivné závěsy a záclony, různé markýzy, účinné venkovní žaluzie, ale i předokenní rolety, různé markýzy pro zimní zahrady, stále populární korbové markýzy. Zajišťujeme montáž zastínění, jako jsou módní screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Montujeme zastínění od předních českých a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, ale také Bematech a Warema. Každou práci nám ohodnotí naši architekti, ověření projektanti a designéři.

Výčet poskytovaných služeb přesahuje všechny představy. Dokážeme vám poradit s volbou zastínění, stejně jako s odborným zaměřením. Zakázky předem vizualizujeme a cenově naceňujeme. Jisté jsou i dodej, montáž, záruční a pozáruční servis konkrétního zastínění od Invence.net – rolety Praha. Námi nabízená zastínění jsou převážně s pětiletou lhůtou záruky. Bohatá nabídka zastínění je doplňovaná o různé novinky. Sem patří například nová kolekce textilií na plisé žaluzie nebo digitální celoplošný potisk látkových rolet, potisk japonských stěn, nebo také svislých žaluzií.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Na rolety Praha se prodávají módní římské rolety a originální zastínění mnoha typů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR