Nakupte si krbová kamna, nebo krby u AMAR Krby Morava

V dnešní době se mnohdy stavějí takové tepelné zdroje, jako krby, případně krbová kamna. Společnost AMAR Krby umí vytvořit nákres, dokáže vykalkulovat práci, to vše zadarmo, zhotoví 3D vizualizace pro všechny potenciální zájemce o krby, případně krbová kamna, oblíbená zahradní kamna, kachlová kamna, anebo krbové vložky. Při budování se reflektují přání zákazníka, materiál a prostorové dispozice. Naše krby a krbová kamna se budují jako ojedinělé kusy stavěné na míru.

Znamenité zkušenosti společnosti a kooperace s topenáři a stavaři představují návrhy a výstavby soustav pro krbové vložky s výměníkem, propojení nádrží čerpadel a solárních systémů. Uvedené tepelné zdroje tak budou jak estetickou, tak ekologicky šetrnou a výkonnou částí každého obydlí. V nabídce jsou i akumulační krby.

Praktická krbová kamna se drží na výsluní nejen díky svým primárním vlastnostem a elegantnímu vzezření, avšak také díky nenáročnému smontování bez složitého stavění. Komplexní nabídka zdrojů tepla obsahuje účelná krbová kamna, klasická krbová kamna rustikálního designu i kachlová krbová kamna. Při vybírání kamen nebo krbu se nezdráhejte poradit s firemními specialisty, a proto se nebudete trápit kalkulováním tepelné ztráty domu, anebo stavebním plánem domu, případně parametry komínu. Společnost zajistí i montáž kamen.

Vámi vybraná krbová vložka s výměníkem se dá jednoduše spojit s topnou soustavou v budově, rovněž i s topením v podlaze, nekomplikovaně sloučit s akumulační nádržkou, bojlerem nebo topením v dílčích pokojích. Zájemci o tyto zdroje tepla si mohou vybrat z mnoha typologií prosklení a velikostí, a proto se vaše nová krbová vložka s výměníkem na teplou vodu stane elegantní částí objektu. Vaši volbu usnadní předem zadané technické údaje a stavební plán objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Nakupte si krbová kamna, nebo krby u AMAR Krby Morava
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR