Ohrádka pro štěňata – důvody, proč ji pořídit

Máte doma malé štěňátko nebo pejska, který srší velkou energií a má sklony dělat neplechu? Máme pro vás řešení, kterým je ohrádka pro štěňata nebo někdy zvaná i hrací ohrádka. Jak již sám název napovídá, hrací ohrádka nabízí psům optimální prostor pro jejich bezpečné hraní.

Co to vůbec ohrádka pro štěňata je?

Ohrádky jsou přenosné „hrací pelíšky“, které umožňují štěňatům si bezpečně hrát. Nemusíte se obávat, ohrádky mají dostatečný prostor pro jejich blbinky a můžete je umístit jak v obývacím pokoji, tak na zahradě. Jsou vyráběny z odolných a omyvatelných materiálů, které lze snadno skládat a přepravovat.

Kdy je vhodné ohrádku použít?

Jistě víte, že malé štěně je jako malé dítě a dá člověku hodně zabrat. Musíte ho mít neustále pod dozorem do doby, než přijde na to, co může, co je bezpečné apod. Pokud si chcete být jisti, že čtyřnohému miláčkovi se během doby, kdy budete vařit nemůže nic stát, rozložte ohrádku pro štěňata. Můžete ji využít i ve venkovních prostorech, zvláště tam, kde není prostor ohraničen plotem.

Jak používat ohrádku venku?

Při používání ohrádky venku nikdy svého pejska nenechávejte na přímém slunečním světle, aby nedošlo k jeho přehřátí. Vždy musí mít k dispozici čerstvou vodu, která by měla být umístěna taktéž ve stinném místě. Jídlo volte spíše suššího rázu, aby nedošlo k jeho zkažení. Některé ohrádky nabízí i kolíky, které slouží k tomu, abyste ji pevně upevnili k zemi.

Ohrádka pro štěňata je úžasnou záležitostí, ale je třeba si i uvědomit, že byste v ní pejska měli nechávat pouze po nezbytnou dobu. Je třeba se mu věnovat, učit ho, chodit s ním na procházky a mazlit se s ním.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Ohrádka pro štěňata – důvody, proč ji pořídit
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR