Vkusný nábytek pro každého

Firma Nábytek Lupínková se zaměřuje na prodej kvalitního designového nábytku už od poloviny 90. let. Za ta léta praxe se ze společnosti vyvinula prestižní značka spojená s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. V rozsáhlém sortimentu společnosti jsou k dostání sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Specialitou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům klientů.

Nábytek na míru pojímá veškeré kousky do bytu, na které si jenom vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? S postelemi můžete nábytek do ložnice zkombinovat tak, aby byl váš spánek vydatný a dostatečně jste si odpočali. Židle a stoly jsou povětšinou vyráběné z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Prodáváme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o kvalitně zpracované české sedací soupravy na míru si ze sortimentu vybere takové, jež je možné libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak textiliemi, tak luxusnější hovězinou. Výběr skutečně kvalitního nábytku vám navíc zaručí to, že vydrží dlouhou dobu ve výborném stavu.

Výběr kvalitních postelí a válend je pouze na zákazníkovi, jenž může vybírat ze spousty rozličných designů a materiálů. Přední čeští nábytkáři se soustředí na výrobu nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout  kůží, či látkou. Ložnicový nábytek od firmy BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Spol. Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi a Gazel k výrobě postelí používá smrkové dřevo.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vkusný nábytek pro každého
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR