Vybudujeme vám ojedinělé krby a krbová kamna dle vašich plánů

ProfiKrby se zaměřují na ojedinělé krby a krbová kamna – originální díla budovaná podle individuálních plánů, které se vyznačují variabilitou vložek z designového pojetí, k tomu navíc z aspektu využívání a celkového výkonu. Například krbová vložka Kobok nahrazuje vestavěná kamna, řadí se k designovým a společenským kouskům s akumulační dobou trvající až deset hodin.

Komplexní úhrn tepelných produktů obsahuje krbové vložky Kobok, využitelné stavební hmoty na krby, materiály na tepelné rozvody, různá příslušenství pro krby a další doplňkové produkty, populární krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, bezpečné kouřovody s příslušenstvím, pohromadě s veškerými postupy, čištěním a udržováním krbů. Výčet služeb pojímá čištění komínů. Všichni klienti, jež zaujaly akumulační krby, originální krby s akumulační materií soustředěnou u krbové vložky, ve spalinovém vedení anebo na plášti krbu, můžou krb obohatit o soustředění vody do akumulační nádrže. Takto zbudované krby jsou ještě výhodnější, přináší úlevu finančnímu hospodářství domácnosti i životnímu prostředí.

Firma se soustředí na krbová kamna Thorma, oblíbená krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významným činitelem, kterého si budou cenit vážní zájemci o krbová kamna, všechny krby, jednotlivá krbová kamna Thorma a stále oblíbenější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou podstatné náhradní díly, kam spadá náhradní vyzdívka anebo sklo pro krbová kamna.

Každá krbová vložka se nakupuje v návaznosti na zmíněné parametry: průměrný výkon v hodině, účinnost, rozměry sirky dveří s rámem a výšky dveří, provedení, a ještě průměr kouřovodu. Pro veškeré potenciální zájemce je připravená účinná krbová vložka, která je profesionálně vyvedena v desítkách různých typologiích. Při daném nákupu se nebojte poradit se s našimi zaměstnanci, kteří zákazníkům ochotně poradí, která krbová vložka se ideálně hodí ke konkrétnímu objektu.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Vybudujeme vám ojedinělé krby a krbová kamna dle vašich plánů
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR