Dávno už není třeba cestovat do zdraví prospěšných lázní, postačuje systematicky používat léčivé, blahodárné produkty z e-shopu Velba.cz

U nás není jednoduché udržet svůj dýchací systém, pokožku a pohybové ústrojí podobné lidem žijícím u moře, nebo v horských oblastech. Málokdo si může dovolit několikrát ročně si užívat blahodárných lázeňských procedur. Velba.cz přichází s inovativním nápadem pro všechny uživatele, kam spadají bylinné a minerální výrobky.

Báječná sůl z mrtvého moře pro lázeňství i kosmetiku

Blahodárná sůl z mrtvého moře podpoří každý nalomený organismus. Sůl z Mrtvého moře se čerpá vypařováním mořské vody a krystalizací soli přirozenou cestou bez chemických procesů. Minerální soli se vysuší, nežádoucí směsi bahna a písku se protřídí. Uzdravující sůl z mrtvého moře by měla být nejčastěji bílá a sypká, poté je následně využívána v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Vynikající nahřívací polštářek spolehlivě uleví od vší bolesti a projasní mysl

Absolutně přírodní nahřívací polštářek, čili bylinný termofor, s povzbuzujícím zeleným čajem, vonnou levandulí, či jemně aromatickou mátou, protiúnavovou litseou cubebou, citrusy, s citronovou trávou, rašelinou i dětský nahřívací polštářek uleví všem postiženým partiím, špatným bolestem svalů, kloubů, nebo páteře, zklidní roztěkanou mysl a zahřeje na duši i těle. Podle instrukcí nahřívací polštářek nejprve nahřejeme v mikrovlnce, poté jej přiložíme na bolestivé místo, pro kterou konkrétně je nahřívací polštářek vyrobený. Zároveň do ovzduší pronikají obsažené účinné silice, čímž kladně ovlivňují i jiné smysly. Blahodárný nahřívací polštářek zcela jistě najde praktické využití jak doma, tak i v lázních nebo relaxačním centru.

Léčivý a účinný jednorázový rašelinový obklad zastíní bahenní lázeň

Přínosnou tepelnou terapii, při níž se uvolní svalová tenze, celkovému pročištění organismu a k povolení těla, zaručeně podpoří ozdravný jednorázový rašelinový obklad. A proto každý uzdravující jednorázový rašelinový obklad v sobě má nutné huminové a fulvo kyseliny, které se vlivem nosiče tepla uvolňují a působí proti bolestem svalů a kloubů.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Dávno už není třeba cestovat do zdraví prospěšných lázní, postačuje systematicky používat léčivé, blahodárné produkty z e-shopu Velba.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR