Přípravky proti škůdcům, kam patří štěnice, mravenec, slimák a další, pořídíte v internetovém obchodě Pasti.cz

Pasti.cz se specializují na prodej spolehlivých prostředků k likvidaci, nebo vyhnání škůdců z bytů, obytných domů, ale především zahrad a hospodářství. Proti myším, krtkům, hlodavcům, rybenkám, švábům nebo rusům jsou k mání účinné přípravky z Pasti.cz. Každý nepříjemný mravenec, nezvaný slimák, dotěrné štěnice a hmyz jsou zlikvidováni, případně zapuzeni stoprocentními prostředky z e-shopu Pasti.cz. Pestrá nabídka internetového obchodu obsahuje klece na odchyt zvířat, fungující pasti na vlezlé myši, krtky, dotěrné potkany, hryzce, potřebné spreje na kuny, či elektronické plašiče ptáků a zvířat. V internetovém obchodě jsou na výběr i spolehlivé jedové stanice mnoha druhů, odpuzovače zvířat proti okusu stromků, spolehlivé přípravky na plevel, praktické dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Bohatý sortiment zahrnuje také rozmanité travní směsi, rozličné substráty a hnojiva, popřípadě urychlovače kompostu. S námi se zahradničení stává potěšením, dlouhý boj se zahradními ničiteli je konečně na ústupu.

Sortiment zahrnuje hubící prostředky na štěnice více typů. Oblibu u zákazníků si získal akční set na štěnice, který kombinuje odchytové pasti s postřikem. Po aplikaci postřik na štěnice působí ještě 7 dní. Hubit štěnice můžeme s využitím sprejů, roztoků, užitečné jsou také dýmovnice. I mravenec je nezvaným hostem v domě, kuchyni, avšak také na zahrádce. Na nepříjemné mravence také zabírají různé nástrahy, spreje na mravence, gely, nebo také biologické granuláty. Některé z prostředků působí i na jiný hmyz.

Obtížný slimák je opakující se noční můrou pro každého zahrádkáře. Polím a zahradám každý rok vládne nepřítel č. 1 – slimák. Jako nejúčinnější přípravek se jeví Ferramol. Prostředek Ferramol je skutečně účinný, má dlouhodobý účinek, je ohleduplný k životnímu prostředí. Pro likvidaci slimáků si můžete zvolit i biologický prostředek Nemaslug, jenž obsahuje živé organismy, jež jakožto přirozený nepřítel slimáka hubí plošně a dlouhodobě. Prostředek Nemaslug je aplikovatelný v orné půdě, zahradách, avšak i ve sklenících a veřejných prostorech.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Přípravky proti škůdcům, kam patří štěnice, mravenec, slimák a další, pořídíte v internetovém obchodě Pasti.cz
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR