Takový sexshop s radami a pomůckami, jak zvětšit penis, jsem nikdy neviděl. Zírám. Navíc ještě v češtině!

Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Aby náš sex získal na grádech. Samozřejmě se máme pořád moc rádi, avšak v posteli se to v posledních letech stále opakovalo. Mně i manželku sex neuspokojoval tak, jak by se od sexu očekávalo. Ale hledání inspirací v různých sexshopech je fakt vleklé, když jsem k tomu nevěděl, co bych skutečně chtěl. Nakonec mě zarazilo, že jsem nakonec našel jednu stránku, kde jsou pojednání soustředěná na veškeré erotické pomůcky a jejich používání v praktickém životě. Kategorie Inspirujte se obsahuje velký objem testů erotických pomůcek, erotického prádla a různých dalších pomůcek, jež se dají použít pro okořenění sexu.

Uživatelé tam líčí, co se dá s erotickými hračkami dělat, jak se dají zužitkovat veškeré erotické pomůcky, rozmanité vibrátory anebo prádlo pro svádění. Na webu objevíte, v čem jednotlivé vibrátory vynikají a v čem ne, jakým se vyhnout, a podobně. Proto sexshop můžu doporučit všem, co shánějí inspiraci jak zintenzivnit sex. Pročítání inspirací mi zabralo hodně dní. Večer s manželkou z toho webu čerpáme inspiraci a náš sexuální život je o moc bohatší než kdy dřív. Nejvíc mě příjemně zaskočila sekce Pořádná masturbace, kde jsou rady – překvapivě – na sex, a to i bez stálé milenky.

Zarazilo mě, že tam prodává sympatická slečna. I když je její vyjadřování leckdy hrubější, některé návody má i vtipné. Třeba i jak zvětšit penis. Samozřejmě se má co ohánět, aby jí prodejna s erotickými hračkami prosperovala, k tomu vám ale pomůže a poradí! Všelijaké vibrátory, anální kolíky v různých velikostech, populární kovové erotické pomůcky, originální sady pout, kroužky a návleky v sadách – tomu rozumí, což musí těšit hlavně jejího partnera. Dokonce píše, jak si dala sex ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Popravdě řečeno – takový kus by mi v posteli vyhovoval.

Toto je poslední konstatování a shrnutí nejlepšího českého erotického webu, jaký jsem nalezl.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Takový sexshop s radami a pomůckami, jak zvětšit penis, jsem nikdy neviděl. Zírám. Navíc ještě v češtině!
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR