Profesionální tvroba promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě

V dnešní době téměř není lepší prostředek, který zachytí nezapomenutelný okamžik, popřípadě představí vaši firmu či vaše zboží, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlou škálou výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zvěčněte zásadní událost vašeho života za pomoci videoprodukce

Zaujal vás neobvyklý příběh lidí, o kterých by rozhodně měla vědět i veřejnost, anebo je nějaký živtotní příběh tak silný, že stojí za zaznamenání? Pak jsme tu pro vás. Naši kameramani s odborným přístrojovým vybavením vám pomohou s realizací vašeho dokumentu, reportáže, záznamu koncertu i dalších živých eventů. Používáme pak libovolný počet kamer.

Reklamní spoty jako forma propagace vašeho produkty

Vynikajícím prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo kupříkladu firemní záměr, je právě opět video záznam. Náš tým vám natočí pěkné reklamní spoty, na kterých budou jasně vidět pozitiva vašeho záměru či zvýrazněny klady předváděného produktu. Specializujeme se také na natáčení propagačních a instruktážních videí pro muzea, či společnosti. Jestliže pořádáte kulturní, nebo společenskou akci, můžete se propagovat pomocí promovidea nebo video upoutávky.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. Vytvoříme pro vás osobité svatební video. Když ho po čase opět shlédnete, zcela jistě se nebudete nudit a pokaždé objevíte něco nového. Používáme techniku té nejvyšší kvality a můžeme vám nabídnout až 4K-UHD rozlišení a vždy ostrý a stabilní záběr.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Profesionální tvroba promovideo, video upoutávky, svatební video – vše v nejvyšší možné kvalitě
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR