Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá nové děti

Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá malé žáčky do náručích schopných vychovatelek. Pedagogický, logopedický či zdravotnický personál, kterým disponuje Soukromá školka Čiperka, zajišťuje všem dětem plnohodnotně strávený čas v kolektivu dětí ruku v ruce s výukovým a zábavným programem.

Soukromá školka Modřany nabízí mnoho činností

Všechny děti, kteté školku Modřany navštěvují, si mohou vybrat z celé řady nabízených kroužků, ať jde například o výuku AJ, tenisu, plavání nebo hry na flétnu, Prstíky si žáčci mohou procvičit pri kurzech keramiky, při józe se naučí dobře dýchat a lépe držet tělo. Pozitivní vztahy ke zvířatům se posilují aktivitami, jako jsou canisterapie a hipoterapie, metody s využitím koní a psů.

I vaše děti si zaslouží to nejlepší

soukromá školka Modřany ale nemyslí jen na děti, ale také na rodiče dětí. Rodiče mají ve školce vždy dveře otevřené. Pokud si pro své ratolesti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Panuje tu příjemná rodinná atmosféra a podstatná je rovněž spolupráce s profesionálním učitelským sborem. Děti budou mít možnost v průběhu školního roku navštěvovat různé památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví také zoo, mohou jet také na hory.

Školka Čiperka není obyčejnou školkou

Soukromá mateřská školka Modřany pečlivě, a přesto originální připravuje budoucí prvňáky na nástup do první třídy. Připraven je tu výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád pro přeškoláky, v němž se vyučuje zdravověda, děti se zde rovněž učí o vlastnostech těla a o péči o své zdraví. Budoucí prvňáci jsou také šerpováni na jednom z vltavských parníků.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Soukromá školka Praha Modřany stále přijímá nové děti
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR