Tandemové seskoky aneb nejlepší narozeninový dárek pro adrenalinového nadšence

Výběr toho správného narozeninového dárku může dát někdy člověku pořádně zabrat. Koupit oblečení a láhev vína dnes zvládne každý. Ale co okusit něco nového? Pokud máte v rodině pořádného dobrodruha, který se nebojí zkoušet nové věci, pak jsou možná tandemové seskoky tím nejlepším dárkem pro něj.

Nejdřív příprava, pak hurá do oblak

Tandemové seskoky se provádí ve společnosti zkušeného parašutisty, který k vám bude po celou dobu letu připoutá a zajistí správný skok i dopad na zem. Předtím, než se však vydáte letounem mezi mraky, je nutno projít dvacetiminutovou instruktáží, kdy se seznámíte se svým skokanem a obdržíte všechny potřebné informace, které je nutno znát. Během toho vám bude také zapůjčena speciální kombinéza, helma a ochranné brýle. Teprve pak se vydáte k výšinám. Hlavní je, abyste se celou dobu řídili instrukcemi vašeho parašutisty a dodržovali určená pravidla, aby vám na váš skok zbyly jen pěkné vzpomínky.

Buďte v pohodlí

Je dobré si přibalit sportovní obuv a oblečení, abyste po celou dobu byli v co největším pohodlí, neboť se předpokládá, že na letišti strávíte minimálně dvě nebo tři hodiny. Móda jde tedy v tomto směru stranou. Není na škodu vzít si i nějakou tu svačinu či vodu. Pozor ale! Pokud však vy nebo váš příbuzný trpíte zdravotními problémy, je dobré tandemové seskoky prokonzultovat s vaším lékařem, který na základě vašeho stavu usoudí, zda je to dobrý nápad.

Cena za tandemový seskok

Celková cena pro tandemové seskoky, která se pohybuje kolem tří tisíc korun, zahrnuje veškeré potřebné vybavení, samotný seskok, vaše osvědčení, všechny potřebné letištní poplatky a rovněž také úrazové pojištění. Připlatit si samozřejmě můžete také za DVD a případné fotografie z vašeho výletu. Doplňková cena za DVD je 2000 korun.

Tak neváhejte a vydejte se výšinám!

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Tandemové seskoky aneb nejlepší narozeninový dárek pro adrenalinového nadšence
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR