Venčení psů Praha – spokojený pejsek i spokojený pán

Využijte služeb společnosti Venčení psů Praha a nechte jednoho z pracovníků, případně samotného provozovatele, vyvenčit Vašeho pejska a poskytnout mu prvotřídní péči včetně hraní, krmení a pozorování jeho chování a reakčních schopností. Služba byla zavedena pro majitele pejsků, kteří ze všech možných důvodů nemají možnost věnovat se venčení sami a služba Venčení psů Praha jim tak ulehčí v náročném časovém harmonogramu.

Vyberte si z na míru šitých procházek o délce 30, 40 a 60 minut, přičemž můžete čerpat z věrnostních slev. Při objednávce 6 až 10 venčení měsíčně dochází ke snížení ceny o 10 procent. Při objedná více než 10 venčení měsíčně pak o 15 procent. Pokud se rozhodnete využít služeb společnosti i mimo pracovní dobu (9- 18 hodin), případně o víkendech a svátcích, účtuje si společnost přirážku 50 procent k původní ceně.

Využijte dostupné internetové stránky, které Vám poskytnou konkrétní informace o poskytované službě, objednávkovém postupu a cenách poskytovaných služeb. Na webu také naleznete veškeré kontaktní informace, díky kterým si můžete nechat zodpovědět případné dotazy. Společnost Venčení psů Praha se bude těšit na Vaši objednávku.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Venčení psů Praha – spokojený pejsek i spokojený pán
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: prclanky77