Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha stejně jako pronajímáme stavební techniku

Pro kvalitně provedené zemní a výkopové práce Benešov, Praha, stejně jako na odbahnění rybníku se doporučuje povolat zkušené odborníky s příslušným vybavením. Firma Libora Pospíšila má ústředí a působnost v lokalitách kolem Benešova, což samozřejmě není předpokladem. Díky využití vlastní techniky a strojů jsou zemní a výkopové práce prováděny s nízkými náklady. Na webu společnosti si můžete prozkoumat nabízené stroje, mezi něž řadíme minibagr, pásový bagr, pásový minibagr a také traktorbagr. Zmiňované stavební stroje, rovněž i hutnící techniku, stavební plošiny a všechno nutné nářadí půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha rovněž zapůjčuje.

Všechny minibagry, traktorbagry, bagry, plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina – rameno, nebo zametací vůz se půjčují za smluvní ceny, ceník je uveden na firemním webu, Ověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, se soustředí na půjčování techniky u Benešova, Prahy a v oblasti středních Čech. Pro potenciální klienty je samozřejmostí odborná a proškolená obsluha. Výtečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je připravena pro soukromé zákazníky tak firmám.

I nákladní autodoprava Benešov, Praha je k dispozici celým firmám nebo jednotlivcům. Podmínky pronajímání nákladních vozů Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy i podmínky pronájmu jsou ke shlédnutí na firemním webu. Půjčovna Libor Pospíšil pronajímá vlastní auta, a proto jsou veškeré služby a ceny za pronájem hodně příznivé. Vedle aut Tatra, Renault, automobilů Iveco, Man se půjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, případně podvalník pro přepravu těžkých strojů do třiceti tun.

Firma je zaměřena i na pronájem hutnící techniky, ještě dovede přistavit a pronajmout velkoobjemové kontejnery, udělá potřebné demoliční a bourací činnosti, stejně jako dokáže rozřezat beton a asfalt.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Zvládáme zemní a výkopové práce Benešov, Praha stejně jako pronajímáme stavební techniku
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR