Mladé štěňátko si snadno pořídíte v chovné stanici

Rádi byste doma měli zvířecí společnost? Pokud uvažujete o psovi s rodokmenem, se kterým byste se rádi účastnili psích výstav, bude skvělé, pokud kontaktujete konkrétní chovnou stanici. U takového štěněte totiž budete mít jistotu, že pochází z prověřeného rodu. Novinky o chystaných přírůstcích často podávají přímo chovatelské stanice, proto si můžete nového pejska vybrat a zamluvit.

Je libo pejsek bullmastif, mops, či pejsek buldoček?

Jaké psí rasy jsou dnes nejpopulárnější? Jsme schopni doložit, že sem řadíme bullmastif štěňata, roztomilá mops štěňata, anebo francouzský buldoček štěňata. Zprvu byl bullmastif psem hlídacím, proto potřebuje pevné vedení. Pakliže bude bullmastif náležitě vycvičen, bude vám oddaný a ochrání vás za všech okolností. Francouzský buldoček, nebo mops patří mezi rasy malého vzrůstu, jež mají veselou, přítulnou a přátelskou povahu. Navzdory svojí paličatosti jsou plemenem snadno vycvičitelným. Teď už je jen na vás, zdali to bude francouzský buldoček, mops nebo bullmastif, štěňata těchto ras jsou úplně úžasná.

Chovatelská stanice Madbull Farm pečuje o mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Toužíte-li po psu s rodokmenem, každý chovatel si chválí chovatelskou stanici Madbull Farm, jejíž vznik se datuje do roku 1992 a psi z Madbull Farm si vozí ocenění také ze světových výstav. Přijďte si v nejbližších dnech pro francouzský buldoček štěňata, před pár týdny se narodila roztomilá a zdravá štěňata. A tak nemějte obavy z oslovení stanice Madbull Farm a zjistěte si podmínky prodeje a předání mladého psíka.

V dnešních dnech jsou k odběru i mops štěňata, štěňata jsou velmi roztomilá. Navíc si snadno zvyknou i na malé děti a lehce se spřátelí i s dalšími členy vaší domácnosti. Stanice Madbull Farm se stala rovněž startovní čárou světových šampionů rasy mops.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Mladé štěňátko si snadno pořídíte v chovné stanici
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR