Neobávejte užít si s kamarády tandemový seskok padákem

Jste dobrodružný typ? Dobrodružný tandemový seskok padákem by vás mohl uspokojit. Adrenalinový tandemový seskok padákem spadá mezi mužné výzvy, z níž se stoprocentně stane nezapomenutelný zážitek. Jestliže už se pro tandemový seskok padákem opravdu rozhodnete, neváhejte oslovit skutečné profesionály, protože tandemový seskok padákem musejí jistit zkušení profesionálové. Zdraví má přednost před dávkou adrenalinu.

Organizujeme tandemový seskok padákem pro náhled na svět z výšky

Internetové stránky pořadatelů Tandem2.cz nabízejí tandemový seskok padákem za 3100 korun. Objednat si zážitkový tandemový seskok padákem můžete jak pro sebe, tak jako dárek pro své známé. Odpovídající tandemový seskok padákem pro vás i větší skupinu naleznete na internetových stránkách pořadatelů. Během vašeho seskoku vám pořídíme i záznam, jenž vám zbyde jako neopakovatelná vzpomínka na neskutečný zážitek. I více lidí si může objednat seskoky, na seskoku se tak dá výrazně ušetřit.

Máte předtsavu, jak tandemový seskok padákem probíhá?

Avizované seskoky se pořádají na mnoha místech Česka, lokalita pro tandemový seskok padákem už závisí na vás. Takže kupříkladu Kolín, Most, Kunovice, popřípadě Příbram, anebo Brno – jsou obce, kde se skáče zrovna dnes, konkrétně tedy jejich letiště. Na webu najdete přesnou polohu díky GPS souřadnicím. Se svým druhem, s nejlepšípřítelkyní, kamarádem či rodinným příslušníkem si vyzkoušejte adrenalinový tandemový seskok padákem. V Brně jsou dokonce 2 letiště, kde se organizuje tandemový seskok padákem.

Chcete-li si zkusit volný pád, můžete si pod dozorem dvou instruktorů zkusit létat ze 4000 metrů – Assistant Free Fall. Pro tento kurz je nutné lékařské osvědčení od leteckého lékaře. Avizovaný kurz volného pádu je za 36 tisíc korun.

Jestliže se vám zmíněný tandemový seskok padákem zalíbil a rádi byste mu věnovali víc času, absolvujte kurzy pro individuální seskok, IAFF, AFF, eventuálně satic line.

Bookmark this on Hatena Bookmark
Hatena Bookmark - Neobávejte užít si s kamarády tandemový seskok padákem
Share on Facebook
Post to Google Buzz
Bookmark this on Yahoo Bookmark
Bookmark this on Livedoor Clip
Share on FriendFeed

Autor: registracePR